AirKit

AirKit

Jednotka pro inteligentní řízení ventilačních systémů a tepelných čerpadel vzduch – vzduch. AirKit můžeme popsat jako vysoce sofistikované ovládací zařízení pro ventilační systémy. Díky AirKitu jste schopni plně kontrolovat a ovládat kondenzační jednotky.

Toto zařízení je schopné plné podpory řízení invertního systému venkovní kondenzačních jednotek a to v rozmezí OFF, 30 – 100%. Dokáže také ovládat jak chladící, tak topný režim a regulovat je. AirKit dokáže regulovat a spolupracovat se širokou škálou značek vyrábějících venkovní kondenzační jednotky typu Midea, MDV, Hokkaido, Lenox, Gree a mnoho dalších.

Vhodné taktéž pro komerční jednotky od 18k do 165k Btu (3 kW – 55 kW). Je to natolik jednoduché a malé zařízení, že v něm nedochází k poruchovosti a jako zařízení samotné detekuje chyby ostatních systému, jejich rozmrazení a možnost ochrany proti zámraze. Má jednoduché ovládání s externím potenciometrem nebo vstupem v rozmezí 0 – 10 V. AirKit vyvážíme do celého světa a je předmětem zájmů velkých značek v oboru.

   

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech, nebo formulářem vpravo.

    cs_CZ