Webinář: Nezatopte vaší peněžence. Zatopte raději doma. Šetrně na všech frontách

Stavíte nebo rekonstruujete a přemýšlíte, zvažujete, vybíráte, třídíte, počítáte… A máte pocit, že to nemá konce? S barvou střechy nebo s výběrem obkladů vám moc nepomůžeme, ale pokud si lámete hlavu s tím, jak váš nový domov vytopit, jste tu správně!

Dřevo, uhlí, krb, kotel, elektřina… A co takhle tepelné čerpadlo? Náš 50minutový webinář bude tolik nabitý informacemi, že na konci už budete mít jasno. PROČ? JAK? A ZA KOLIK? Na tohle všechno vám odpovíme raz dva.

Na jaká témata se tedy můžete těšit:

 • Jak správně vybrat tepelné čerpadlo?
 • Novostavba a vytápění, co je nutné vědět?
 • Kam se tepelné čerpadlo hodí?
 • Kde nemá tepelné čerpadlo co dělat?
 • Dotace na tepelná čerpadla

Je tepelné čerpadlo tím správným řešením pro můj dům? Přesně na tohle dostanete odpověď!

Jen si to představte. Sedíte na terase, u šálku svého oblíbeného čaje hledíte do podzimní zahrady a doma na vás čekají vyhřáté prostory. Bez poplatků za tuhá paliva nebo za plynovou přípojku. Bez náročné práce jako je sekání dřeva, uskladnění uhlí, pravidelné přikládání. Prostě jen vy a teplo domova (které šetří váš čas, peníze i životní prostředí).

Čeho chceme webinářem dosáhnout MY

Myslíte si, že vás chceme lámat ke koupi tepelného čerpadla? Pak jste vedle jak ta jedle. Naším cílem je:

 • Seznámit vás s jednotlivými technologiemi.
 • Prozradit vám výhody tepelného čerpadla.
 • Odkrýt nevýhody tepelného čerpadla.
 • Doporučit místa, kam se tepelné čerpadlo hodí a kde byste jen ztráceli čas.

Čeho dosáhnete VY

Během 50 minut se dozvíte celou řadu důležitých informací. Na konci webináře budete mít prostor na své dotazy. Na ty odpovíme pohotově a bez okolků.

 • Získáte ucelené informace o tepelných čerpadlech.
 • Poznáte jejich silné i slabé stránky.
 • Získáte informace, jak dosáhnout na dotace a tím ušetřit spoustu peněz.

S kým se potkáte

 S Šimonem Moješčíkem…

…servisním manažerem společnosti TnG-Air. Šimon je v oboru bezmála 10 let a prošel si již mnohými projekty a instalacemi. Pečuje o to, aby náš servis fungoval kvalitně, pružně. 👉 Zkrátka tak, aby byli naši klienti maximálně spokojení.

 

S Davidem Kempným…

…obchodním manažerem pro Moravu a Slezsko společnosti TnG-Air. David, který byl na začátku náš klient, se celý život pohybuje v oboru stavebnictví. Naše technologie se mu zalíbila natolik, že se ze zákazníka stal naším kolegou.

 

S Jánem Škurlou…

…členem vývojového týmu společnosti TnG-Air. Ján má pod palcem naše produkty, především tepelná čerpadla. Stará se o jejich modernizaci a snadnou ovladatelnost. V průběhu webináře se s Jánem setkáte na chatu, kde bude odpovídat na vaše dotazy.

Kdy

Webinář se uskuteční 21.10. 18:00

Kde

Nemusíte se nikam hnát. Spojit se s námi můžete z vašeho obýváku, pracovny, kuchyně… prostě odkudkoliv budete chtít. Stačí si jen uvařit dobrou kávu a připojit se online.

Jak

Prvních 30 minut budeme povídat MY. Uvedeme vás do celé problematiky, představíme různá řešení. Vy můžete posílat své dotazy do chatu, kde je zpracuje Ján. Dalších 20-30 minut budete povídat především VY. Můžete se ptát, diskutovat, přemýšlet nahlas. A my vám budeme k ruce.

Co k webináři potřebujete

Dobré internetové připojení a zhruba hodinu vašeho času. Toť vše.

 

Kolik webinář stojí

Ani korunu. Ano, čtete dobře. Stát vás to bude jen váš čas.

 

Tak co, jdete do toho s námi?

Tak se nezapomeňte připojit.

 

cs_CZ