Fotovoltaika pro firmy: Energie ze slunce pro vaše podnikání

Jaké výhody fotovoltaika vaší firmě přináší?

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Fotovoltaika pro firmy: Energie ze slunce pro vaše podnikání

Když se řekne solární panel, lidé si často představí rodinný dům, který těží z výhod sluneční energie. Fotovoltaika výhody přináší také všem firmám, které mají nějakou elektrickou spotřebu. Není to jen zelený krok k ochraně životního prostředí – díky fotovoltaice vaše firma ušetří. Čtěte dál a zjistěte, jaké výhody fotovoltaika vaší firmě přinese, i jak na její instalaci získat dotace.

▫️

Jaké výhody fotovoltaika vaší firmě přináší?

▫️

  1. Snížení nákladů za elektřinu

    Fotovoltaikou významně snížíte měsíční náklady vaší firmy na elektřinu. Nyní navíc běží dotační programy, které firmám pomáhají investovat do fotovoltaických elektráren, a vy tak můžete výrazně snížit i počáteční investici na instalaci.

▫️

  1. Zelený krok ke zdravější planetě

    Fotovoltaické panely přeměňují sluneční energii na elektřinu. Je to čistý a obnovitelný, tedy nevyčerpatelný, způsob výroby energie. Fotovoltaické elektrárny výrazně snižují emise CO2, čímž přispějete k ochraně životního prostředí.

▫️

  1. Energetická nezávislost

    Díky fotovoltaice bude vaše firma generovat vlastní elektřinu. Budete méně závislí na dodavatelích a tradičních elektrických sítích.

▫️

Aspose.Words.7713f002-e1a6-40ee-b911-e6d85fca9d89.001.jpeg

S fotovoltaikou máte kontrolu nad vaším vlastním energetickým zdrojem.

▫️

Dotace na fotovoltaiku pro firmy

Evropská unie v tomto dotačním období (2021–2025) věnuje na podporu fotovoltaiky pro firmy významné finanční prostředky. Tyto dotace jsou dostupné nejen pro soukromníky, ale i pro firmy, a to i pro elektrárny s výkonem nad 1 MWp. S ohledem na současné energetické výzvy je teď totiž využití solární energie důležitější než kdy dřív. S vyřízením dotačního programu vám pomůžeme.

▫️

Výhody solární energie bez starostí s TnG-Air

Navrhneme fotovoltaický systém přesně podle vašich potřeb, provedeme instalaci, zajistíme připojení k distribuční síti a pomůžeme s vyřízením dotací. Vydejte se k energetické nezávislosti bez zbytečného stresu.

▫️

Proč vybrat fotovoltaiku od Tng-Air?

IPP (Optimizér) – Řešení pro efektivní výkon

Nabízíme vám inovativní IPP (Optimizér), který zajišťuje nepřetržitý provoz fotovoltaické elektrárny, dokonce i při stínu. To znamená, že vaše fotovoltaika bude plně využívat svůj potenciál. Ztrát výkonu se nemusíte bát ani na členité střeše, kde jsou ztráty mnohdy až 80 %.

▫️

Zkušenosti od roku 2004

Nejsme žádní nováčci. S fotovoltaikou pro firmy máme dlouholeté zkušenosti. Máme za sebou úspěšnou instalaci mnoha elektráren, včetně velkých projektů. Nedávnou instalaci 100 kW elektrárny pro Škodovku v Ostravě-Dubině jsme zvládli za pouhých 5 dní.

▫️

Aspose.Words.7713f002-e1a6-40ee-b911-e6d85fca9d89.002.jpeg

100 kW elektrárna na showroomu Škodovka v Ostravě-Dubině.

▫️

Nejvýkonnější hybridní střídač ke každé elektrárně

Ke každé fotovoltaické elektrárně automaticky dodáváme nejvýkonnější hybridní střídač s výkonem 10 kW. Budete připraveni na budoucí změny a rozšíření vaší fotovoltaické elektrárny.

▫️

Černé panely a rychlá montáž

Černé panely a černý rám esteticky ladí se střechou vašeho podniku. Montáž celého fotovoltaického systému provedeme rychle, v řádech dní, abyste z výhod sluneční energie mohli začít těžit co nejdříve.

▫️

Online kontrola síťdukty

S naším administrativním účtem máte přehled o stavu vaší elektrárny kdykoliv a kdekoliv. Montážní skupiny máme pro celém Česku, abychom vaše požadavky vyřídili vždy rychle a kvalitně.

▫️

Aspose.Words.7713f002-e1a6-40ee-b911-e6d85fca9d89.003.jpeg

Fotovoltaika je výhodná pro všechny firmy, které mají nějakou elektrickou spotřebu.

▫️

Využijte potenciál fotovoltaiky pro vaše podnikání

Připojte se k rostoucímu trendu využití fotovoltaiky firmami a získávejte energii ze slunce. Snižte své náklady a podílejte se na ochraně životního prostředí. Zvolte fotovoltaiku od TnG-Air a získejte partnera, který vám poskytne komplexní řešení a pomůže vám i se získáním dotací.

▫️

Nyní je ten správný čas investovat do fotovoltaiky pro váš podnik

Kontaktujte nás a začněte těžit z výhod solární energie.