Kariéra

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

kariéra

Pokud chceš pracovat ve skvělém kolektivu, mít stálý příjem, kvalitní pracovní podmínky a smysluplnou práci, tak může být firma TnG-Air tvým budoucím pracovním domovem. Jestli je ale něco, na co zvlášť klademe důraz, tak je to vzájemná týmová soudržnost. Vše je to jen na tobě. Pokud ti naše firemní kultura vyhovuje a cítíš se na nějakou z níže uvedeních pozic, tak nás kontaktuj a v případě vzájemného souznění tvá cesta s TnG-Air může začít. Aktuálně poptávané pracovní pozice:

Montážní technik

Ročně v České republice nainstalujeme bezmála 1000 instalací. Poptávka po našich produktech je rok od roku vyšší a s tím se pojí naše poptávka po kvalitních montážních technicích. Náplní tvé práce bude montovat tepelná čerpadla nebo fotovoltaiku, jak nejlépe umíš. Zkrátka aby tvá práce byla reprezentativní a odrážela kvalitu značky TnG-Air. Co je výhodou v případě, kdy chceš pracovat na této pozici: Vzdělání nebo praxe v oboru instalatér. Vzdělání nebo praxe v oboru chladírenský technik. Vzdělání nebo praxe v oboru elektrikář. Zkušenosti s řízením automobilu.

Email

info@tng-air.cz

Telefon

+420 558 952 911

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

...

Servisní technik

V případě poruchy tepelného čerpadla nebo fotovoltaické elektrárny je zapotřebí se co nejrychleji dostat ke klientovi a poruchu odstranit k co největší spokojenosti klienta. Tuto servisní podporu budeš dělat v rámci České republiky dle aktuální potřeby. Co je výhodou v případě, kdy chceš pracovat na této pozici: Vzdělání nebo praxe v oboru instalatér. Vzdělání nebo praxe v oboru chladírenský technik. Vzdělání nebo praxe v oboru elektrikář. Zkušenosti s řízením automobilu.

Email

info@tng-air.cz

Telefon

+420 558 952 911

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

...

Obchodní zástupce

Jsi dobrý obchodník a chceš své dovednosti zužitkovat? Pak je právě tato pozice pro tebe tou správnou volbou. Říká se, že dobrý obchodník vždy prodá. My v TnG-Air však říkáme, že ten nejlepší obchodník prodá pouze v případě, kdy na tom získá především klient, protože o spokojenost našich klientů jde především. Co je výhodou v případě, kdy chceš pracovat na této pozici: Vzdělání nebo obchodní praxe ve stavebnictví. Vzdělání nebo obchodní praxe v oboru tepelných čerpadel nebo fotovoltaických elektráren.

Etický kodex ke stažení

Email

info@tng-air.cz

Telefon

+420 558 952 911

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

...

Vývojář

TnG-Air se může pyšnit tím, že je jeden z mála vývojářů a výrobců v České republice. A nezabýváme se pouze tepelnými čerpadly a fotovoltaikou. Jednoduše nás baví technologie nových generací.

Email

info@tng-air.cz

Telefon

+420 558 952 911

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

...

Administrace

Administrativa. Lidé v centrále zpravidla tvoří srdce každé firmy. Zajišťují, aby vše uvnitř fungovalo jak má, a proto kolegové, kteří pracují v terénu mají mnohem jednodušší práci. Zprostředkovávají také komunikaci s naší klientelou, na kterou klademe ten nejvyšší důraz. Co je výhodou v případě, kdy chceš pracovat na této pozici: Vzdělání nebo praxe v administrativě

Email

info@tng-air.cz

Telefon

+420 558 952 911

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

...