Topení tepelným čerpadlem – hotely, byty v kaskádě | TnG-Air

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

TEPELNÉ ČERPADLO TNG-AIR CASCADE - 40 KW a více

Potřebujete modernizovat kotelnu vašeho bytového domu, hotelu, penzionu, školy nebo školky? Do svých úvah o novém zdroji vytápění byste měli rozhodně zahrnout také topení kaskádou tepelných čerpadel vzduch-voda.

Topení tepelným čerpadlem – úspory a neomezený komfort

Často se nás klienti ptají, jestli pracujeme i s vyššími výkonami. A my říkáme ano. Pokud jste se s pojmem „kaskáda tepelných čerpadel” ještě nesetkali, můžete si ji představit jako spojení několika zařízení do jednoho topného systému. Počet, typ a velikost zapojených tepelných čerpadel si přizpůsobíte svým potřebám.

S čím počítat?

Po zateplení a výměně oken se sníží tepelná ztráta a sníží se i požadavek na teplotu topné vody v otopném systému. Proto nejprve zvažte investici do těchto opatření.

Vyžádáme si faktury za vytápění a přípravu teplé vody, z toho si spočítáme velikost zdroje pro přípravu teplé vody a topení tepelným čerpadlem a následně řekneme, jak velký prostor budeme potřebovat. Pokud tak velkým prostorem nedisponujete, tepelná čerpadla můžeme instalovat i na střechu nebo do okolí budovy.

Protože se bavíme o dodávce na klíč a odběru více jednotek, cena za jedno tepelné čerpadlo bude samozřejmě nižší, než je uvedená v ceníku.

Co se nemění je záruka 10 let na celou technologii tepelného čerpadla, ani profesionální přístup našich servisních techniků. Jinak řečeno – vy si budete užívat tepelné pohody a my se o ni postaráme. Zvážit můžete i připojení našich tepelných čerpadel na internet, díky kterému máme nad těmito tepelnými čerpadly dohled 24 hodin denně 7 dní týdnu.

Neplaťte za vytápění víc, než musíte.

Realizace

Ověřte si reference přímo u zákazníků, spokojený zákazník totiž vydá za tisíc slov. Stačí nám napsat a my vás propojíme. Výběr toho „nejlepšího“ najdete na fotkách.

Mohlo by vás zajímat

Zajímá vás životnost tepelného čerpadla? Chcete vědět, proč se vyplatí kombinovat s fotovoltaikou?

Jak funguje, když venku mrzne? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v sekci blog.