FVE s baterií – TNG-AIR FV10000 + BAT 14,2 kWh

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

FVE s baterií – TNG-AIR FV 10 000 Wp + BAT 14,2 kWh

Majitelé rodinných domů s vyšší spotřebou energie často bojují s vysokými účty za elektřinu a hledají řešení, které by jim umožnilo ušetřit peníze a zároveň být energeticky nezávislí. Dovolte nám představit vám fotovoltaickou elektrárnu (FVE) s baterií – TNG-AIR FV 10 000 Wp + BAT 14,2 kWh – kombinaci našeho nejprodávanějšího modelu fotovoltaiky s opravdu velkou kapacitou baterie.

Jak fotovoltaická elektrárna (FVE) s baterií změní způsob, jakým žijete a šetříte energii

Jen si to představte… Sobota ráno a vaše rodina probouzí v domě plném energie, kterou sami vyrábíte. A každý kilowatt vlastní energie šetří vaši peněženku. A co je nejlepší? Značnou část počáteční investice 499 900 Kč můžete získat zpět díky dotacím z Nové zelené úsporám (až do výše 205 000 Kč), takže se vám investice do pořízení systému rychle vrátí.

Tato fotovoltaická elektrárna je vybavena vysoce účinnými monokrystalickými černými panely s výkonem 10 kWp a baterií s kapacitou 14,2 kWh. Za den vyrobí až 55 kWh energie. Co to znamená pro vás? Nejenže ušetříte na nákladech za energie, ale také získáte částečnou energetickou nezávislost. Baterie totiž pokryje spotřebu vašeho domu v době, kdy elektrárna nevyrábí, nebo během výpadku elektřiny ze sítě. A aby toho nebylo málo – fotovoltaická elektrárna dokonce ohřívá i vodu!

Všechny komponenty máme skladem a dáváme záruku 25 let na výkon panelu. Kromě toho nabízíme celkem 8 modelů FVE s bateriemi i bez, takže si můžete vybrat řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Každý ušetřený kilowatt se počítá

Už na nic nečekejte a přidejte se k více než 500 rodinným domům, které jsme jen loni vybavili naší fotovoltaikou.

Jsme česká firma a nabízíme fotovoltaiku na klíč, což zahrnuje instalaci, administrativu a připojení k distribuční soustavě.

Pokud jste připraveni investovat do své energetické nezávislosti a ušetřit peníze na nákladech za energii, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré informace a poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího řešení pro váš dům.

Energetická třída A++
SCOP 3,99
A7/W35 4,55
Komponenty 25 ks panelů o výkonu 400 Wp
Střídač GoodWe 10K-ET +
4 ks Baterie Pylontech Force H2 - 3,556 kWh
1 ks BMS Pylontech Force H2
Parametry 10 000 Wp
+ baterie 14,2 kWh
Vyrobená energie za rok 11 000 kWh
Maximální vyrobená energie za jeden den 55 kWh

Svítíme ve stovkách domovů po celé zemi

Mohlo by vás zajímat