Fotovoltaická elektrárna TNG-AIR FV7200 + BAT 10,65 kWh

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Fotovoltaická elektrárna
TNG-AIR FV 7200 + BAT 10,65 kWh

Neplaťte jako majitel rodinného domu za energie víc, než musíte. Vlastní fotovoltaická elektrárna s výkonem 7 200 Wp a baterií o kapacitě 10,65 kWh je velký krok směrem k energetické nezávislosti a snížení nákladů na elektřinu. Zapomeňte na obavy z vysokých účtů a přidejte se ke stále rostoucímu počtu majitelů rodinných domů, kteří si pořídili vlastní fotovoltaické panely od české firmy TnG-Air.

Proč fotovoltaickou elektrárnu od TnG-Air?

Řečmi o kvalitní a zkušené ČESKÉ firmě dnes asi nikoho neoslníme, proto za sebe necháme mluvit to, co děláme pro naše klienty:

Jen loni jsme instalovali fotovoltaické elektrárny na více než 500 rodinných domů po celé České republice.

Navrhneme vám ji přesně podle vašich potřeb a o všechno se postaráme. Dodáváme totiž fotovoltaické elektrárny na klíč – kromě odborné montáže se postaráme i o administrativu k získání dotací a připojení k distribuční síti.

V naší nabídce najdete 8 modelů fotovoltaických elektráren s výkonem od 4 po 10 kWp s baterií i bez, takže si vybere každý.

S fotovoltaickou elektrárnou ohřejete vodu, dodáte energii běžným spotřebičům v domácnosti a zkrátíte topnou sezónu, protože pokryje část nákladů na provoz tepelného čerpadla.

Díky kvalitním komponentům si můžeme dovolit poskytnout záruku až 25 let na panely, 10 let na baterie a 5 let na střídač.

Máme vlastní síť servisních techniků pro Českou republiku a Slovensko. Ti jsou vždy připraveni přispěchat vám na pomoc, kdykoli je budete potřebovat. A když říkáme kdykoli, myslíme to vážně – naši technici jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Všechny komponenty máme skladem
• solární panely (záruka 25 let na výkon)
• střídač GoodWe 10K-ET +
• baterie Pylontech Force H2 – 3,556 kWh
• BMS řídící modul baterie Pylontech Force H2


Jak velkou baterii pořídit pro rodinný dům?

Kapacita baterie FVE závisí na několika faktorech, jako je: velikost domu, počet obyvatel, spotřeba energie, zdroj energie a další. Při výběru velikosti baterie je důležité zohlednit vaše denní spotřebu energie a dobu, po kterou chcete, aby baterie dům napájela. Pokud máte vysokou spotřebu energie a chcete používat baterii v případě výpadku elektřiny, vybírejte baterii s větší kapacitou.

Neváhejte a poraďte se s našimi odborníky o tom, jaká velikost baterie bude pro vaši domácnost nejvhodnější.

Bojíte se vysoké vstupní investice a komplikované administrativy?

Fotovoltaické elektrárny dodáváme na klíč. To znamená že součástí našich služeb je nejen dílo jako takové, ale i vyřízení veškeré administrativy včetně žádosti o připojení k distribuční soustavě a dotací na fotovoltaiku.

Tak ušetříte čas a starosti a my také.

Pokud jde o pořizovací náklady, ty výrazně sníží dotace z programu Nová zelená úsporám. Aktuálně je maximální výše příspěvku na jeden rodinný dům 200 000 Kč plus 5 000 Kč na projektovou přípravu.

Jak vybrat správnou velikost a kapacitu elektrárny podle nároků na spotřebu?

Správně zvolená fotovoltaická elektrárna s baterií může ušetřit spoustu peněz a snížit náklady na elektřinu v domácnosti.

  1. Nejprve je třeba vzít v úvahu velikost vašeho domu a spotřebu elektřiny (tu najdete v ročním vyúčtování). Pokud máte v domě náročné spotřebiče, jako je například klimatizace nebo bazén, budete potřebovat větší fotovoltaickou elektrárnu s větší kapacitou. Pokud je váš dům menší a máte menší spotřebu, postačí menší elektrárna.

  2. Dalším faktorem je poloha vašeho domu a množství slunečního záření, které dopadá na střechu/zahradu. Pokud máte jižně orientovanou střechu, bude stačit menší fotovoltaická elektrárna.

O tom, jakou zvolit velikost a kapacitu elektrárny pro vaše potřeby se můžete poradit s našimi odborníky.

Energii, kterou si vyrobíte, vám už nikdo nezdraží

Energetická třída A++
SCOP 3,99
A7/W35 4,55
Komponenty 18 ks panelů o výkonu 400 Wp
Střídač GoodWe 10K-ET +
3 ks Baterie Pylontech Force H2 - 3,556 kWh
1 ks BMS Pylontech Force H2
Parametry 7 200 Wp
+ baterie 10,65 kWh
Vyrobená energie za rok 7 920 kWh
Maximální vyrobená energie za jeden den 40 kWh

Svítíme ve stovkách domovů po celé zemi

Mohlo by vás zajímat