Jak vypadá opravdová záruka a servis tepelných čerpadel

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Jak vypadá opravdová záruka a servis tepelných čerpadel

Pořízení tepelného čerpadla s sebou přináší mnohé výhody – teplo kdykoli si vzpomenete, nízké náklady, šetrnost k životnímu prostředí. Ale pořád ve vás hlodá ten malý červíček pochyb. Co když se zařízení porouchá? A co když zrovna ve chvíli, kdy bude venku mínus deset a doma s manželkou dvě malé děti? Bude k zastižení někdo, kdo zvádne servis tepelného čerpadla?

Čtěte (a obzvlášť ta malá písmena)

Vždycky, vždycky a ještě jednou vždycky pečlivě čtěte podmínky záruky. Záruční lhůta by správně měla pokrýt alespoň čas, během kterého se vám bude investice do tepelného čerpadla vracet.

Nezřídka se stává, že se záruka vztahuje pouze na materiál, ale nikoli na servis tepelného čerpadla. Nebo je v ní servis tepelného čerpadla zahrnut, ale na dojezd technika si počkáte 30 nebo až 60 dní, což je ve chvíli, kdy se vám porouchá tepelné čerpadlo uprostřed prosince, tristní. To my neděláme.

A jak je to u nás? Záruka na 10 let, servis tepelných čerpadel do 24 hodin

U nás je to jinak. Naše tepelná čerpadla dodáváme s desetiletou zárukou na všechny komponenty, takže záruky kryje celé dodané dílo. Z velké části si čerpadla vyvíjíme i vyrábíme sami, takže nehrozí čekání na náhradní díly a celý systém známe do posledního šroubku.

Ale to ještě není všechno, jak by řekl Horst Fuchs, záruka se vztahuje i na servis tepelných čerpadel. To znamená, že na technika nebudete čekat ani měsíc, ani za týden, ale je u vás do 24 hodin.

A pozor, tepelná čerpadla TnG-Air využívají nejmodernější technologie a k tomu patří i vlastní internetové rozhraní. To, kromě jiného, umožňuje našim servisním technikům hlídat činnost tepelného čerpadla 24 hodin denně. A pokud se objeví odchylky od běžných parametrů, technici vás kontaktují a po domluvě s vámi přijedou situaci řešit.

Jsme féroví – servis na nás i tři dny před koncem záruky

Stalo se nám, že se klientovi se sedmiletou zárukou porouchal kompresor tři dny před koncem záruční doby. Co jsme udělali? Vyměnili jsme celou venkovní jednotku (tři dny před koncem záruky). A to nejen proto, že jsme to garantovali ve smlouvě, ale i proto, že kompresor obvykle vydrží mnohem déle. A tohle byl způsob, jak se zákazníkovi omluvit.

Takže tím nechceme říct, že se běžně tepelná čerpadla kazí kolem záruky (což se u jiné elektroniky občas stává), ale chceme tím prostě říct, že se nevykrucujeme. Stavíme se k tomu čelem a díky tomu jsme pomohli s vytápěním už více než pěti tisícům domácností po celé Evropě.

Chcete mít jistotu, že když se cokoli (s tepelným čerpadlem) pokazí, bude tu někdo, kdo vás v tom nenechá? Obraťte se na nás.