Složité ovládání tepelného čerpadla? Zvládne to i vaše babička

Složité ovládání tepelného čerpadla? Zvládne to i vaše babička

Složité ovládání tepelného čerpadla? Zvládne to i vaše babička

V TnG-Air se specializujeme na tepelná čerpadla voda-vzduch a snažíme se, aby bylo naše zařízení u vás doma spíš jako dobrý sluha, než stroj, kterému nerozumíte, a proto na něj raději vůbec nesaháte. Proto máme menu a veškeré nastavení v českém jazyce (vždyť jsme čeští výrobci) a za ta léta, kdy tepelná čerpadla vyvíjíme, vyrábíme, montujeme a servisujeme, jsme si na široké škále věkových skupin ověřili, že ovládat tepelné čerpadlo zvládne každý. Od mladých dospělých po důchodce.

Tepelné čerpadlo v rodinném domě? Minimum nepořádku i výdajů na energie

Přijdete domů z práce, nebo se třeba vrátíte z víkendu u příbuzných a doma vás přivítá zima, do které byste psa nevyhnali. Tak se vydáte na zahradu pro dřevo a než si zatopíte, nejen, že to trvá, ale toho nepořádku všude kolem… Tak tohle se vám s tepelným čerpadlem opravdu nestane a přitom je celá technologie ekologická.

Všechny provozní režimy tepelných čerpadel TnG-Air jsou plně automatizované a je jen na vás, jak si čerpadlo nastavíte k obrazu svému. Třeba i z dovolené prostřednictvím online aplikace.

Offline ovládání tepelného čerpadla

Na vnitřní jednotce najdete kromě několik mechanických vypínačů i plně barevný dotykový displej, kde si poměrně jednoduše nastavíte a zkontrolujete všechny funkce tepelného čerpadla, které potřebujete. Od činnosti venkovní jednotky po stav čerpadla.

K offline ovládání máme návod, ale stojíme si za tím, že je to natolik přehledné a intuitivní, že to hravě zvládnete i bez něj.

Každopádně v něm najdete možnosti, jak nastavit internetové rozhraní, soupis základních chybových hlášení a tipy, jak můžete sami vyřešit jednoduché technické problémy. Takže pokud se během let soužití s naším tepelným čerpadlem návod někam záhadně ztratil, vždycky ho najdete online na našich stránkách.

TnG-Air Smart - vytápění domu tepelným čerpadlem odkudkoli

Vracíte se z víkendové lyžovačky a chcete mít doma pěkně teploučko? Webové rozhraní pro chytré telefony a počítače TnG-Air Smartnajdete na adrese https://tngsmart.cz, kde se jednoduše přihlásíte a pak už si upravujete nastavení tepelného čerpadla nebo termostatu dle libosti.

Pokud si hned nevíte rady, návod je samozřejmě přístupný online.

Co si můžete přes webové rozhraní nastavit? Například pokojovou teplotu s přesností půl stupně Celsia (včetně jiné denní a noční teploty, nebo útlumu pro konkrétní dny a hodiny v týdnu), hodnoty tepelného čerpadla, teplotu výstupní vody, teplotu vody v bojleru i bazénu, rychlost sepnutí bivalence (Boost). A výhodou je, že toto nastavení můžete provést odkudkoli na světě.

Servisní dohled na dálku

Další z výhod internetového připojení tepelného čerpadla je i neustálý servisní dohled přes internet. Roboti tak pohlídají teplotu chladiva, kompresoru, výkon jednotky i teplotu topné vody a ze získaných dat jsou schopni predikovat potencionální problém. V takovém případě vám voláme a rovnou posíláme servisního technika. Protože vaše spokojenost a teplo je pro nás na prvním místě.

Takže pokud už máte dost přikládání a návratů do zmrzlého domu, napište nám.

 TNG Air LN-2.png