Servis tepelných čerpadel

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

SERVIS TEPELNÝCH ČERPADEL

Servis tepelných čerpadel a všeobecně jakéhokoli topného zařízení je jeden z nejdůležitějších aspektů služeb (už vzhledem k pořizovací ceně tepelného čerpadla). Můžete mít kvalitní, moderní výrobek, ale pokud se pokazí, potřebujete zároveň kvalitní a rychlý servis. Proto až budete jednotlivé výrobce tepelných čerpadel porovnávat, zaměřte se právě na něj.


Jsme ostravská firma a naše tepelná čerpadla vzduch-voda se mohou pyšnit tím, že jsou česká. I když je sami vyvíjíme a vyrábíme, prodej částečně delegujeme na subdodavatele. Nikoli však servis.

I když je to z hlediska firemních nákladů dražší, držíme si vlastní servisní síť pro Českou republiku a Slovensko, kde operuje několik desítek techniků. Ti jsou připraveni kdykoliv vyjet směrem k vám. A když říkáme kdykoliv, myslíme opravdu kdykoliv.


Jako jedni z mála řešíme a držíme víkendové a sváteční pohotovosti. Linka je v provozu od 8 do 16 hodin a to i na Štědrý den. A vždycky je k dispozici technik, který má potřebné vybavení, aby mohl vyrazit směrem k vám.


Chcete klidně spát a mít jistotu, že čerpadlo běží jako na drátkách? Můžete si předplatit servisní dohled a internetový přístup. Ten spočívá v tom, že roboti hlídají parametry každého jednoho čerpadla připojeného na internet. Když se hodnoty odchýlí od normy, dostane servisní technik report, který zkontroluje a provede diagnostiku. Něco zvládneme opravit i na dálku, ale pokud problém vyžaduje fyzickou přítomnost u vnitřní nebo venkovní jednotky, zavoláme klientovi a navedeme ho po telefonu. V případě větší poruchy vyjíždí technik na místo rovnou.


Vzhledem k tomu, že jako výrobce tepelných čerpadel poskytujeme jednu z nejdelších záruk na trhu (10 let na celou technologii), je i naším zájmem udržet zařízení v kondici a prodloužit životnost tepelných čerpadel. Upřímně, není to levné zařízení, proto je třeba o něj pečovat stejně jako třeba o auto, co vám stojí před domem.

V garančních podmínkách tak najdete informaci, že jednou za rok potřebujeme čerpadlo vidět – kontrolujeme chladivo (těsnost okruhu), tlak, teplotu, vodní filtry, elektronická čidla atd. Cena zásahu včetně dojezdu a práce technika je 2 650 Kč bez DPH.


Chybí vám doma teplo?
Umíme s tím pomoci. Dejte nám vědět.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

...