Tepelné čerpadlo HE1000Si 8 kW | TnG-Air

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

TEPELNÉ ČERPADLO HE1000Si 8 KW

řešení pro vaši novostavbu nominálním výkonem

Hledáte optimální řešení pro vytápění vaši novostavby? Tepelné čerpadlo HE1000Si s výkonem 8 kW je tím správným. Novostavby mají tepelnou ztrátu zpravidla do 5–6 kW. Standardní 5 kW jednotky, jako je naše HE800SI, nemusí stačit. HE1000Si přichází s výkonem 8 kW, což pokrývá potřeby většiny novostaveb a vám zaručuje efektivní vytápění, komfort a úsporu energie ve vašem novém domově.


Proč se rozhodnout pro HE1000Si?

Na rozdíl od 10 kW jednotek se dvěma ventilátory, HE1000Si má jen jednu vrtuli, což znamená, že exteriér novostavby nebude rušit dvouventilátorový stroj. Vaše novostavba si zaslouží nejen vysoký výkon, ale také esteticky příjemný vzhled.


Výkon 8 kW, efektivní provoz do - 25 °C

Topný faktor (COP) 4,95 (čerpadlo dodá 5 × více energie, než spotřebuje)

Sezónní topný faktor (SCOP) 4,05, tzn., že z 1 kW spotřebované el. energie a vyrobí 4 kW tepelné energie.

Nárok na distribuční sazbu D57d – 20 hodin denně cena elektřiny v levnějším tarifu.

Snadno se instaluje a nároky na údržbu jsou minimální.

159 900 Kč Kč bez DPH – Kvalita za rozumnou cenu.

Dotace pro vaši novostavbu

Rádi vám na stavbu vašeho nového domu pomůžeme získat dotační podporu od státu. Abyste na ni měli nárok, v zásadě musí být vaše novostavba vybavená čerpadlem nebo fotovoltaikou.

Naši specialisté vám pomohou proplout celým procesem bez starostí. Ověříme za vás výši dotace, kterou můžete získat, a když budete chtít, vyřídíme žádost místo vás.

Servis i o svátcích

Abychom prodloužili životnost a udrželi optimální kondici vašeho čerpadla, zajišťujeme pro vás pravidelnou údržbu a servis. Během topné sezóny vám s řešením případných problémů pomůžeme i o víkendech a svátcích. Nadpoloviční většinu úkonů zvládneme vyřešit i na dálku.

Ideální tepelné čerpadlo pro vaši novostavbu

Nepodceňujte výběr tepelného čerpadla pro váš nový dům. Vyberte HE1000Si pro optimální výkon, estetiku, pohodlí a úsporu.

Zajímá vás více nebo is nejste jistí, který model tepelného čerpadla zvolit? Neváhejte nás kontaktovat. Náš proškolený technik změří váš dům a poskytne vám konzultaci zcela zdarma. Jedině tak můžeme zaručit, abyste od nás dostali tepelné čerpadlo přesně na míru vašim potřebám.

Zvyšujeme komfort a šetříme náklady

Ověřte si reference přímo u našich zákazníků. Spokojený zákazník totiž vydá za tisíc slov. Stačí nám napsat a my vás propojíme. Výběr toho „nejlepšího“ najdete na fotkách.

Mohlo by vás zajímat

Zajímá vás životnost tepelného čerpadla? Chcete vědět, proč se vyplatí kombinovat s fotovoltaikou?

Jak funguje, když venku mrzne? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v sekci blog.