Vy prodáte, my se staráme

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Vy prodáte, my se staráme

Prodáváte tepelná čerpadla od prověřených dodavatelů, ale čas, který byste rádi věnovali obchodu, trávíte montáží zařízení a servisováním? Chcete prodávat kvalitní a nejlépe česká tepelná čerpadla a něco na tom vydělat? Chcete je od výrobce, který má s tepelnými čerpadly zkušenosti, na které se můžete spolehnout?

Jaká jsou tepelná čerpadla TnG-Air?

Spolehlivá – poskytujeme na ně desetiletou záruku, ale vydrží mnohem déle. Online – mají vlastní internetové rozhraní, které umožňuje našim technikům dohlížet na činnost čerpadla, a v případě potíží servismani sami kontaktují zákazníka a přijedou vzniklou situaci řešit. Tím se významně prodlužuje životnost přístroje.

Česká tepelná čerpadla – vyrábíme je v Ostravě. Vyhovují dotačním programům a starosti o vyřízení dotací bereme na sebe.

Jak to funguje? Dvěma způsoby

Buď je to tak, že tepelné čerpadlo TnG Air prodáte zákazníkovi vy a sami ho namontujete, ale na autorizované předání, spuštění a prohlídku montáže přijede náš technik. Tím přechází záruka na TnG-Air. Kvalita je zaručena a vy dostanete peníze za montáž a slevu v procentech.

Pokud chcete mít přeprodej úplně bez starostí, necháme prodej na vás a všechno ostatní už zajistíme my. Včetně neobvykle dlouhé desetileté záruky na všechny komponenty, protože máme s výrobou tepelných čerpadel zkušenosti a za svou prací si stojíme.

Podívejte se, jak vypadá opravdová záruka.

Proč to děláme?

Chceme spokojenost na všech stranách. Zakládáme si na kvalitě značky, zkušenostech v oblasti tepelných čerpadel a spokojenosti zákazníků. Chceme, aby se nás mohli spolehnout a věděli, že kdykoli se něco pokazí, budeme u nich během 24 hodin.

A proč se k nám máte připojit?

Tato idea je výhodná pro obě strany. Začínali jsme jako rodinná firma a i když je nás teď v týmu už přes třicet, neslevujeme ze svých standardů. Takže si hlídáme servis a kvalitu tepelných čerpadel.

Navíc udržujeme přijatelné ceny, protože tepelná čerpadla vyvíjíme i vyrábíme, a proto nemusíme nadsazovat ceny kvůli třetím stranám.

Kdo jsme?

Jsme čeští výrobci a vývojáři tepelných čerpadel a dodáváme je do všech typů nemovitostí (do rodinných domů, bytových domů i hal). Během více než 20 let jsme nasbírali v oboru výroby tepelných čerpadel zkušenosti, na které se můžeme spolehnout my i naši zákazníci. I proto si troufáme poskytnout desetiletou záruku na všechny komponenty.

Máme vlastní tým profesionálních servisních techniků, který dokáže pružně reagovat na požadavky zákazníků po celé České republice. Navíc díky internetovému dohledu jsme schopni na případné poruchy reagovat ihned. A náhradní díly jsou vždy skladem.

Můžeme si plácnout?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo přes formulář.