Fotovoltaická elektrárna s baterií TNG-AIR FV5200 + BAT 7,1 kWh

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Fotovoltaická elektrárna s akumulací do baterie
TnG-Air FV 5200 + BAT 7,1 kW

Buďte ještě soběstačnější a nezávislejší. Alespoň co se týče energií. Vyrábějte si vlastní elektřinu ze slunečního záření. Až 28,6 kWh denně.

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 5,2 kWp je vhodná pro rodinné domy s běžnou spotřebou elektřiny. S velkou baterií o kapacitě 7,1 kWh snížíte náklady na energie a budete mít záložní zdroj energie na ty části dne, kdy slunce již na panely nesvítí.

Už máte dost neustále rostoucích účtů za elektřinu? S fotovoltaikou na rodinný dům od TnG-Air toho hodně získáte:


nezávislost na dodavatelích elektřiny

výrazně snížíte náklady na energie

technologie IPP (inteligentní přemostění panelů) umožňuje vysokou účinnost i v případě zastínění části panelů a tak poskytuje maximální výkon

s wattrouterem budete od jara do podzimu ohřívat vodu zdarma

přispějete k ochraně životního prostředí

značnou část pořizovacích nákladů pokryjí dotace

se zárukou 25 let na výkon fotovoltaických panelů nebudete muset další čtvrt století nic řešit

a díky online dohledu z naší strany budete klidně spát

Nikdy nezůstanete bez elektřiny: FVE s baterií jako záložní zdroj energie proti blackoutu

Pokud dojde k výpadku sítě (při bouřce, vichřici, poruše), baterie automaticky přebírá funkci zdroje elektřiny a zajistí tak pokračování dodávky energie i v době výpadku.

Na ostrovní režim se přepne bez prodlevy v rámci sekund a vydrží napájet dům podle toho, jak má nabité baterie

Cena 363 900 Kč (kterou ještě sníží dotace) zahrnuje:

10 kW hybridní střídač + 13 panelů o výkonu 400 wp + 2 baterie Pylontech Force H2 + 1 BMS řídicí modul baterie a jedinečnou technologii IPP (inteligentní přemostění panelů) pro ještě vyšší výkon.

Tak minimalizujete výdaje za elektřinu, s wattrouterem budete ohřívat teplou užitkovou vodu až polovinu roku zdarma, dostanete kompletní řešení na klíč, zvýšíte hodnotu nemovitosti a smysluplně využijete střešní plochu, která by jinak zela prázdnotou.

Jak vybrat správnou velikost a kapacitu elektrárny podle nároků na spotřebu energie?

  1. Nejprve je třeba vzít v úvahu velikost vašeho domu a spotřebu elektřiny (tu najdete v ročním vyúčtování). Pokud máte v domě náročné spotřebiče, jako je například klimatizace nebo bazén, budete potřebovat větší fotovoltaickou elektrárnu s větší kapacitou. Pokud je váš dům menší a máte menší spotřebu, postačí menší elektrárna.

  2. Dalším faktorem je poloha vašeho domu a množství slunečního záření, které dopadá na střechu/zahradu. Pokud máte jižně orientovanou střechu, bude stačit menší fotovoltaická elektrárna.

O tom, jakou zvolit velikost a kapacitu elektrárny pro vaše potřeby se můžete poradit s našimi odborníky.

Navrhneme to nejlepší řešení přesně podle vašich potřeb

Nejprve se vám ozve náš specialista, domluvíte si termín schůzky podle vašich možností. Přijedeme, nemovitost prohlédneme a poté dostanete nabídku šitou na míru. Pak už je to jednoduché – po podepsání smlouvy budete do 60 dní vyrábět vlastní elektřinu.

Energetická třída A++
SCOP 3,99
A7/W35 4,55
Komponenty 13 ks panelů o výkonu 400 Wp
Střídač GoodWe 10K-ET +
2 ks Baterie Pylontech Force H2 - 3,556 kWh
1 ks BMS Pylontech Force H2
Parametry 5 200 Wp
+ baterie 7,1 kWh
Vyrobená energie za rok 5 720 kWh
Maximální vyrobená energie za jeden den 28,6 kWh

Jak funguje fotovoltaická elektrárna s akumulací do baterie

Fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům s akumulací do baterie je moderní technologie, která umožňuje získat elektrickou energii z obnovitelného zdroje – slunce – a ukládat ji do baterie pro pozdější použití. Jak to funguje?

  1. Vysoce účinné monokrystalické solární panely na střeše nebo na zahradě tvoří fotovoltaické články, které absorbují sluneční záření a přeměňují ho na stejnosměrný elektrický proud.
  2. Tento proud se poté přivádí do měniče, který transformuje stejnosměrný proud na střídavý proud, který využijete k napájení elektrických spotřebičů v domácnosti.
  3. Pokud je slunce silné, může fotovoltaická elektrárna s baterií vyrábět více energie, než je spotřeba domácnosti a tu ukládat do baterie pro pozdější použití.

Svítíme ve stovkách domovů po celé zemi

Mohlo by vás zajímat