Nejlepší tepelné čerpadlo vzduch-voda 19 kW HE1500Si | TnG-Air

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

TEPELNÉ ČERPADLO HE1500SI 19 KW

Objevte tepelné čerpadlo 19 kW – špičkovou technologii pro váš domov! Energetická třída A++ a sezónní účinnost SCOP 4,37 zajišťují maximální úsporu energie. S nejlepším tepelným čerpadlem od českého výrobce TnG-Air si na pohodlí a úspory doma rychle zvyknete. Počáteční investice – 189 900 Kč bez DPH – se vám rychle vrátí v podobě úspor na vytápění a dlouhodobé spokojenosti.

Úsporné a výkonné tepelné čerpadlo 19 kW pro vaši pohodlnou domácnost!

Svým výkonem 19 kW zajistí optimální tepelný komfort bez ohledu na venkovní podmínky. A to i ve starších objektech a při extrémně nízkých teplotách díky efektivnímu provozu a výstupní teplotě až 57 °C. Regulace výkonu umožňuje přesné nastavení dle vašich potřeb. Chladivo R32 přináší nejen vysokou účinnost, ale také šetrnost k životnímu prostředí.

Ale to není všechno! Výjimečný COP (koeficient účinnosti) zaručuje efektivní využití energie za všech podmínek:

---

COP A7/W35: 5,71

COP A2/W35: 4,41

COP A-7/W35: 2,71

Kompaktní rozměry vnitřní jednotky (š/v/h) 500/805/165 zaručují snadnou instalaci i v malých prostorách. A hmotnost 46 kg umožňuje snadné manipulace při montáži. Venkovní jednotka je odolná vůči povětrnostním podmínkám a vysoce efektivní kompresor Twin-Rotary DC Inverter poskytuje vysoký výkon při nízké spotřebě energie.

Získejte nejlepší tepelné čerpadlo HE1500Si ještě dnes!

Kontaktujte nás prostřednictvím webového formuláře nebo telefonicky a získejte další informace. Naši odborníci vám vypracují individuální nabídku a poskytnout vám konzultaci na míru. Připravte se na nadcházející zimu s moderním a výkonným tepelným čerpadlem, které vám přinese pohodlí a úsporu.

Proč na dům se ztrátou např. 9 kW nabízíme čerpadlo s výkonem 15 kW, zatímco jiná firma jen 7,7 kW?

Zkušenosti nám ukázaly, že špatně dimenzované (poddimenzované) zařízení může mít v mrazech problémy a zbytečně vyžaduje pomoc elektrokotle. Takže i když to může vyvolávat zdání, že silnější zařízení je zbytečně drahé, opak je pravdou – právě takové čerpadlo zajistí dostatečný tepelný komfort v místnostech, „nejede na dřeň“ a tím pádem se tolik neopotřebovává a navíc nebude využívat bivalentní (záložní) zdroj, například elektrokotel, který je prostě drahý.

Směrodatná je také hodnota takzvaného P Designu, který vám dokáže přesně určit, na jakou tepelnou ztrátu se dané tepelné čerpadlo hodí nejlépe.

Zvyšujeme komfort a šetříme náklady

Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří již objevili, co znamená skutečně nejlepší tepelné čerpadlo. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Realizace

Ověřte si reference přímo u zákazníků, spokojený zákazník totiž vydá za tisíc slov. Stačí nám napsat a my vás propojíme. Výběr toho „nejlepšího“ najdete na fotkách.

Mohlo by vás zajímat

Zajímá vás životnost tepelného čerpadla? Chcete vědět, proč se vyplatí kombinovat s fotovoltaikou?

Jak funguje, když venku mrzne? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v sekci blog.