Tepelné čerpadlo vzduch-voda 10 kW | TnG-Air

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

TEPELNÉ ČERPADLO HE1100SI 10 KW

Kupte si tepelné čerpadlo s působivým výkonem 10 kW a užijte si pohodlné a úsporné vytápění vašeho domu a ohřev užitkové vody. Naše tepelná čerpadla jsou vysoce účinná, spolehlivá a navržená tak, aby splňovala vaše potřeby a poskytovala vám maximální komfort v každé místnosti vašeho domu.


Investujte do tepelného čerpadla 10 kW a ušetřete na vytápění

Výkon 10 kW, efektivní provoz do - 25 °C

Topný faktor (COP) 5,42 (čerpadlo dodá 5,5 × více energie, než spotřebuje)

Sezónní topný faktor (SCOP) 4,37– z 1 kW elektrické energie 4 kW tepelné energie

Nárok na distribuční sazbu D57d – 20 hodin denně elektřinu v levnějším tarifu

Snadná instalace a nízké nároky na údržbu

Cena 169 900 Kč bez DPH

Vyřídíme dotace a k dispozici jsme i o svátcích

Chcete si zažádat o dotaci na tepelné čerpadlo 10 kW, ale děsíte se papírování? Jste na správném místě! Máme v týmu specialisty, kteří vám pomohou celým procesem proplout bez zbytečných starostí s administrativou. Ověříme za vás výši dotace, kterou můžete získat, a když budete chtít, vyřídíme žádost místo vás.

Jedním z našich hlavních předností je, že tepelná čerpadla vyvíjíme a vyrábíme sami. A protože svým výrobkům věříme, můžeme si dovolit nabídnout opravdu luxusní záruku 10 let na celé tepelné čerpadlo. Tak máte jistotu, že investujete do kvalitního a spolehlivého zařízení.

Samozřejmě si uvědomujeme, že i tepelné čerpadlo potřebuje pravidelnou údržbu a servis. Proto dbáme na pravidelné servisní prohlídky, abychom zajistili dlouhou životnost a optimální kondici vašeho čerpadla. A pokud by se přece jen něco pokazilo, jsme vám k dispozici i o víkendech a svátcích, kdy držíme během topné sezóny pohotovost (od 8 do 16 hodin), abychom vám co nejrychleji pomohli s řešením problému. Navíc nadpoloviční většinu úkonů zvládneme vyřešit i na dálku.

Poradíme vám

Výběr tepelného čerpadla není radno podceňovat. Nevhodně dimenzované čerpadlo kolikrát napáchá víc škody než užitku. Proto je součástí našich služeb konzultace s proškoleným odborníkem, který zdarma podrobně zaměří váš dům. Jedině tak můžeme zaručit, že dostanete tepelné čerpadlo přesně na míru vašim potřebám.

Napište si o nezávaznou konzultaci zdarma

Zvyšujeme komfort a šetříme náklady

Prohlédněte si, kde všude už díky nám bydlí útulně a topí levněji.

Mohlo by vás zajímat

Zajímá vás životnost tepelného čerpadla? Chcete vědět, proč se vyplatí kombinovat s fotovoltaikou?

Jak funguje, když venku mrzne? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v sekci blog.