Tepelné čerpadlo pro bytový dům, kancelář, vilu | TnG-Air

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

TEPELNÉ ČERPADLO HE1500SI-DUO 38 kW

Taky jste se při pohledu na loňské vyúčtování za teplo udělalo mdlo? Přineste si do svého domova nebo kanceláře teplo a pohodu, kterou si zasloužíte! Představujeme vám mimořádně silné tepelné čerpadlo, které díky dvě jednotkám zvládne vytopit větší budovy s rozlohou 300 m² a víc. Hodí se tedy pro bytové domy, větší rodinné domy, vilky a kancelářské budovy.

Výhody tepelného čerpadla pro bytový dům, kterým nelze odolat

Výkon 38 kW, efektivní provoz do - 25 °C

Topný faktor (COP) 5,71 znamená, že čerpadlo dodá 5,7 × více energie, než spotřebuje

Sezónní topný faktor (SCOP) 4,37

Nárok na distribuční sazbu D57d – 20 hodin denně cena elektřiny v levnějším tarifu

Snadno se instaluje a nároky na údržbu jsou minimální

Cena 369 900 Kč bez DPH

Ekologická a ekonomická volba

Tepelné čerpadlo je šetrné k životnímu prostředí. Využívá přírodní zdroje energie, v našem případě vzduch a přeměňuje jej na teplo pro vytápění. Tím snižuje emise skleníkových plynů, přispívá ke snižování globálního oteplování a podporuje udržitelnost.

A dobře udělá nejen přírodě, ale i rodinnému/firemnímu rozpočtu. I prostorný dům se dá vytápět úsporně. Kombinace tepelného čerpadla a státní dotace vám prostě vytrhne trn z paty a vy budete moc investovat ušetřené peníze tam, kde to dává smysl.

Není nad čím váhat

V oblasti obnovitelných zdrojů se firma TnG-Air pohybuje od roku 1998 a za tu dobu jsme nainstalovali přes 10 000 tepelných čerpadel a fotovoltaických elektráren. Našich tepelných čerpadel. Nejsme jen prodejci, ale také výrobci a vývojáři. A že našim tepelným čerpadlům vzduch voda opravdu věříme, jen dokládá fakt, že na ně poskytujeme 10 letou záruku, která kryje celou technologii.

Poprodejní péče u nás funguje na jedničku – servis, diagnostika na dálku i řešení závad. V TnG-Air si držíme vlastní servisní síť pro Českou republiku a Slovensko, kde operuje několik desítek techniků. Ti jsou připraveni kdykoliv vyjet směrem k vám. Jako jedni z mála držíme v topné sezóně víkendové a sváteční pohotovosti.

Vyřizujeme také dotace na tepelné čerpadlo.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a získejte moderní a efektivní systém vytápění. S tepelným čerpadlem 38 kW získáte pohodlné, úsporné a ekologicky šetrné vytápění.

Realizace

Ověřte si reference přímo u zákazníků, spokojený zákazník totiž vydá za tisíc slov. Stačí nám napsat a my vás propojíme. Výběr toho „nejlepšího“ najdete na fotkách.

Mohlo by vás zajímat

Zajímá vás životnost tepelného čerpadla? Chcete vědět, proč se vyplatí kombinovat s fotovoltaikou?

Jak funguje, když venku mrzne? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v sekci blog.