Termostat k tepelnému čerpadlu Tng-Air Hélios

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Termostat k tepelnému čerpadlu Tng-Air Hélios

Funkcemi nabitý termostat k tepelným čerpadlům Tng-Air Hélios s barevným dotykovým displejem, to je naše nejnovější inovace pro vás. Není náhoda, že jsme ho pojmenovali podle řeckého boha Hélia. Přináší do vašeho domova maximální tepelný komfort. Jaké jsou jeho přednosti?

Proč k tepelnému čerpadlu termostat Tng-Air Hélios?

Dosud jsme k ovládání našich čerpadel používali termostaty Honeywell a TnG-Air Smart.

Termostat od firmy Honeywell s PID regulací:

 • Ovládání přímo na termostatu pomocí tlačítek.
 • S čerpadly TnG-Air funguje skvěle, ale vyžaduje spojení dvou technologií a přístupů.

TnG-Air Smart:

 • Termostat a čerpadlo od jednoho vývojáře a výrobce s výhodou symbiózy a spolupráce systémů.
 • Má však jednu nevýhodu, teplotu si řídíte přímo na obrazovce tepelného čerpadla v kotelně nebo přes náš server na chytrém telefonu či počítači.

Oba termostaty jsou spolehlivé. Hélios jde však ještě o krok dál a nabízí vám jedinečnou kombinaci funkcí pro váš maximální tepelný komfort. V čem konkrétně?

TnGAir_Helios.png

Tng-Air Hélios je odpovědí na vaše přání vývoje termostatu, který bude TnG-Air a ovládání bude mít přímo na sobě.

Spolupráce s tepelným čerpadlem

Termostat Honeywell od stejné firmy pracuje na principu PID regulace. Aby dobře fungoval, regulaci musíme přizpůsobovat tepelnému čerpadlu, což vyžaduje spojení dvou technologií a dvou přístupů.

Když je tepelné čerpadlo i termostat od stejného vývojáře a výrobce, nese to s sebou vždy výhody symbiózy a spolupráce dvou systémů. Díky úzké spolupráci termostatu Hélios s tepelnými čerpadly TnG-Air dosáhnete efektivnějšího chodu a minimalizujete náklady na vytápění.

Jednoduché ovládání

Model TnG-Air Smart je náš termostat. Má však jednu nevýhodu. Termostat je složený z pokojového čidla, které snímá pokojovou teplotu a informaci vysílá do tepelného čerpadla. Teplotu nemůžete řídit přímo na termostatu – to lze pouze přímo na obrazovce tepelného čerpadla v kotelně nebo na chytrém telefonu či počítači přes náš server.

S Tng-Air Hélios můžete pohodlně nastavovat teplotu přímo na termostatu. To znamená, že nemusíte do za čerpadlem do kotelny nebo používat mobil nebo počítač. Na jeho velkém barevném dotekovém displeji snadno nastavíte denní i noční režim. Nastavit můžete pokojovou teplotu podle svých představ pro každý den v týdnu i každou hodinu dne.

Do budoucna plánujeme přidat i funkci předpovědi počasí.

Hlavní výhody termostatu k tepelnému čerpadlu Tng-Air Hélios

TnG-Air Helios spojuje to nejlepší z termostatů Honeywell a TnG-Air Smart:

 • vysoce ekonomické vytápění,
 • maximální tepelný komfort,
 • snadné ovládání pomocí barevného dotykového displeje,
 • možnost nastavení teploty pro každý den v týdnu i hodinu,
 • zobrazení aktuální venkovní teploty,
 • vyrobeno z recyklovaného plastu pomocí 3D tisku,
 • designový a zároveň funkční doplněk vaší domácnosti.

Jak si termostat k tepelnému čerpadlu Tng-Air Hélios objednat?

Distribuce tohoto inovativního termostatu začne ještě letos, na konci roku 2023. Již máme seznam zákazníků, kteří na něj netrpělivě čekají.

Chcete být mezi prvními, kdo budou mít Hélios doma? Stačí nám napsat na info@tng-air.cz nebo zavolat na +420 558 952 911 a my vás zařadíme na seznam čekatelů. Jakmile bude nový termostat k dispozici, zajistíme vám jeho rychlé doručení.

Připravím se o termostat TnG-Air Hélios, pokud této možnosti nevyužiji? Nikoli. Budeme jej nabízet i v rámci našich servisních techniků.

Termostat pro vaše pohodlí

Věříme, že TnG-Air Hélios vám přinese nejen tepelný komfort, ale také radost z moderní technologie. Těšíme se, až Hélios zazáří i ve vašem domově.